Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vettingu ne policine e shtetit

Nis sot vettingu në Polici, i pari në listë ishte Ardi Veliu, por procesi starton me një tjetër emër (DETAJE)

Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit (KJV) nis sot seancat dëgjimore të procesit të vlerësimit kalimtar të punonjësve të Policisë së Shtetit, Gardës së Republikës...

Nis vettingu në polici, në sitë 300 efektivët me gradën më të lartë

Nis nga dita e sotme proçesi i Vettingut dhe në radhët e policisë. Sipas informacioneve të fundit, do të kalojnë në...

E PAPRITUR/ Vettingu i policëve nis në tetor, i pari hyn Ardi Veliu, ja cilët e ndjekin (DETAJE)

Vettingu në radhët e policisë së shtetit do të nisë në muajin tetor. Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit bëri me dije...

Vettingu në Policinë e Shtetit, zbardhet ARSYEJA e vonesës

Zbardhet arsyeja e vonesës së vettingut në Policinë e Shtetit. Mësohet se vettingu në polici u vonua për shkak të mungesës...

Vettingu në Polici: Nis “EKSODI”, sa janë larguar vetëm nga Policia e Tiranës (SHIFRAT)

Punonjësit e policisë kanë filluar të bëjnë kërkesa për largim pasi nuk po arrijnë të plotësojnë dokumentacionin për vettingunë në radhët e policisë. Deklarata...

Deputeti i PS zbulon njeriun e parë që do t’i nënshtrohet vettingut në polici

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu ka folur për procesin e nisur të vettingut në Policinë e Shtetit. Në një intervistë për gazetarin...

Vettingu në polici fillon “prerja e kokave” të 20 efektivëve të lartë

Vettingu në polici do të startojë në janar, ndërsa në “sitën” e organeve që do verifikojnë pastërtinë e figurës së efektivëve do të kalojnë...

Fillon vettingu në polici, zbulohet zv.ministri që do të merret me këtë çështje (EMRI+FOTO)

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj që në fillim të mandatit të ri lajmëroi një proces vettingu për efektivët e Policisë së Shtetit. ...

Firmosi nisjen e Vettingut në Policinë e Shtetit, reagon për herë të parë Fatmir Xhafaj

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj reagon për herë të parë pas firmosjes së urdhrit për nisjen e procesit të Vettingut në rradhët e Policisë...

Xhafaj firmos urdhrin: Nis VETTINGU në Policinë e Shtetit, Gardë dhe SHÇBA (DOKUMENTI/ DETAJE)

Ministri I brendshëm Fatmir  Xhafaj firmos urdhrin për nisjen e procesit të Vettingut në Policinë e Shtetit, Gardën dhe SHÇBA. Urdhri i...

Lajmet e fundit