Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vettingu ne polici

Miratohet Vettingu në Polici me vota edhe nga opozita, LSI përçahet për energjinë. Kush votoi PRO

Me 86 vota pro dhe 1 abstenim ka kaluar me procedurë të përshpejtuar projektligji për Vettingun në Polici. Një tjetër vendim...

Lajmet e fundit