Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vettingu kolegji i apelimit

Kryegjyqtari i Kurbinit nesër në ‘sitën’ e VETTINGUT, ja pasuria e deklaruar

Kreu i Gjykatës së Kurbinit, Alfred Gjoni do të përballet më 9 janar me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit.  Gjoni e...

Kjo është ish-zyrtarja e Kuvendit që merr detyrën e rëndësishme në institucionet e Vettingut

Që prej disa muajsh kanë nisur punën disa nga organet e Vettingut dhe struktura e tyre është duke u plotësuar. Si e zgjedhur...

Newsbomb.al zbardh shifrat marramendëse, sa do të paguhen “vettingarët”… miliarda lekë për rrogat

Ka disa ditë që në opinionin publik shqiptar ka shpërthyer një debat lidhur me organet e vettingut dhe rrogat e punonjësve që do të...

Zgjidhet kryetarja e Kolegjit të Apelimit, një prej organeve më të rëndësishme të Vettigut

Është hedhur sot shorti për zgjedhjen e kryetarit së Kolegjit të Apelimit, një nga organet më të rëndësishme të Vettingut që do thotë fjalën...

Lajmet e fundit