Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vettingu i politikanëve, Ngjela: Po të bëhet SPAK dhe BKH politikanët arrestohen menjëherë

Vettingu i politikanëve, Ngjela: Po të bëhet SPAK dhe BKH politikanët arrestohen menjëherë

I ftuar në studion e “Open”, avokati i njohur Spartak Ngjela ka argumentuar se vettingu i politikanëve është një ligj i panevojshëm. ...

Lajmet e fundit