Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vettingu i politikanëve, deputeti sqaron rregullat e Bashës

Vettingu i politikanëve, deputeti sqaron rregullat e Bashës: Nuk do të hetohet e kaluara

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji i ftuar në studion “Open” të Eni Vasilit ka shpjeguar dhe 5 rregullat kryesore të Bashës, për mënyrën...

Lajmet e fundit