Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

VETTINGU i jep 'dritën jeshile' prokurorit Vladimir Mara, por e çon për vlerësim etik te KLP për dy dosje (Nga ekstradimi i Nazer Seitajt te makina e paregjistruar)#

VETTINGU i jep ‘dritën jeshile’ prokurorit Vladimir Mara, por e çon për vlerësim etik te KLP për dy dosje (Nga ekstradimi i Nazer Seitajt...

Prokurori i Krimeve të Rënda, Vladimir Mara e kaloi me lehtësi testin e pasurisë dhe atë të pastërtisë së figurës, por KPK e referoi...

Lajmet e fundit