Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

VETTINGU 'djeg' kryegjyqtarin e Sarandës

‘Deklarime të rreme dhe cënim të besimit të publikut te drejtësia’, VETTINGU ‘djeg’ kryegjyqtarin e Sarandës

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra kryetarin e Gjykatës së Sarandës, Alltun Çela. Vendimi i zbardhur i Komisionit...

Lajmet e fundit