Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetting ne polici

Komisioni i Sigurisë rrëzon Metën: Të miratohet vettingu në polici

Komisioni i Sigurisë ka rrëzuar dekretin e presidentit Ilir Meta për vettingun në polici. Disa ditë më parë Meta riktheu për...

Miratohet Vettingu në Polici me vota edhe nga opozita, LSI përçahet për energjinë. Kush votoi PRO

Me 86 vota pro dhe 1 abstenim ka kaluar me procedurë të përshpejtuar projektligji për Vettingun në Polici. Një tjetër vendim...

Zv.Ministri i Brendshëm ekskluzivisht për ERTV: Vettingu për policët fillon tani, zgjat dy vjet. Gjysma e qytetarëve na besojnë (DEKLARATAT)

Policia shqiptare nuk është institucioni më i pëlqyer sipas sondazheve të qeverisë shqiptare. Eshtë më e pëlqyera në punën e saj ndër institucione të...

EKSKLUZIVE/ Ahmetaj i RRËZON Xhafajt VETING-un në POLICI: S’kemi lekë të parashikuara! Nuk mbështetet në KUSHTETUTË (SI DO I MERRNI TË DHËNAT FINANCIARE, JANË...

Projektligji i vetingut në policinë e shtetit po has kundërshtimin e ministrive të tjera të qeverisë, për tu miratuar. Newsbomb.al disponon ekskluzivisht kthimin e...

Xhafaj shpjegon detajin e rëndësishëm pas vettingut në polici: Çdo qytetar do ta dijë…

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka shpjeguar një detaj nga organizimi i policisë së shtetit që do pasojë procesin e vettingut në rradhët e...

Lajmet e fundit