Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vettinf

Konfirmimi në detyrë i Donika Prelës, reagon PD: Çfarë filmuan kamerat e Krimeve të Rënda

Partia Demokratike ka reaguar pas konfirmimitë në detyrë të drejtueses së Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Donika Prela.  Deputeti i PD,...

Ja 36 gjyqtarët dhe prokurorët e tjerë që i pret vettingu (Lista me emra)

Teksa listës së parë me gjyqtarë dhe prokurorë që po i nënshtrohen procesit të rivlerësimit po i vjen fundi, një tjetër listë është gati...

Lajmet e fundit