Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vettigu

‘Gënjeu’ për VILËN 4-katëshe, deklaratën e pasurisë dhe huanë 25 mijë USD, shkarkohet nga detyra PROKURORI Arben Dollapaj

Prokurori Arben Dollapaj, anëtar i Këshillit të Lartë të Prokurorisë shkarkohet nga detyra. Vendimi u mor sot, pas një ankimi të...

Lajmet e fundit