Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

veton

Tragjedia në Australi/ U vranë nga babai i vajzës, përcillen për në banesë të fundit çifti shqiptar

Ditën e sotme po përcillen në banesën e fundit nga të afërmit dhe familjarët, Lindita dhe Veton Musai dy të rinjtë që u vranë...

Lajmet e fundit