Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Veton Surroi

Pas ‘SHUPLAKËS’ së Ramës, prefekti i Kukësit REFUZON heqjen e titullit për Veton Surroin

Prefekti i Kukësit Zenel Kuçana ka refuzuar heqjen e titullit "Nderi i Qarkut Kukës" për politikanin kosovar Veton Surroi. Kujtojmë se...

Shtyrja e nisjes së bisedimeve me Shqipërinë, Surroi drejton gishtin nga fajtorët: Nuk ka konsensus politik, Kosova dhe Shqipëria kanë nevojë për njëra-tjetrën

Publicisti, Veton Surroi komentoi dritën e kuqe marrë nga Bashkimi Europian për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut.    Në një intervistë...

I hoqi dhe më pas i riktheu titullin ‘Qytetar Nderi i Kukësit’, Veton Surroi-Gjicit: Fenomen që rikthen agjitacion-propagandën në demokraci

Tre ditë më parë në mbledhjen e këshillit të qarkut Kukës, kryetari i Bashkisë, Safet Gjici kërkoi që publicistit dhe politikanit kosovar, Veton Surroi t'i...

Zbulohen 2 intelektualët e Kukësit që kërkuan heqjen e titullit të Surroit, Rama i quajti të lajthitur, ata i përgjigjen: TURP! Në Beograd… (LETRA...

Dy anëtarët e Këshillit Bashkiak të Kukësi, Baudin Murati dhe Misin Braha i propozuan kryetarit të tyre, Abdulla Domi që t'i heqnin titullin "Nderi...

Këshilli i qarkut i hoqi titullin ‘Nderi i Kukësit’, flet për herë të parë Veton Surroi: U bë gjyq politik ndaj meje, më la...

Pasi Këshilli i Qarkut të Kukësit mori vendimin për t’i hequr titullin “Nderi i Kukësit” publicistit Kosovar Veton Surroi, ka reaguar edhe ky i...

Fjala e fundit i takon atij, ja çfarë ka thënë Prefekti i Kukësit për heqjen e titullit të Veton Surroit

Prefekti i Qarkut Kukës, Zenel Kuçana ka reaguar për heqjen e titullit "Nderi i Qarkut Kukës" të Veton Surroit. Ai ka...

‘Ça nderi i qarkut është ky, ta heqim sot’, del video ku Safet Gjici kërkon me ngulm që Veton Surroit t’i hiqet titulli, si...

Ditën e sotme bëri bujë lajmi se Këshilli i Qarkut të Kukësit i ka hequr titullin "Nderi i Qarkut Kukës" publicistit dhe politikanit kosovar...

Pas distancimit të RAMËS, Safet Gjici kërkon FALJE për heqjen e titullit ‘Nderi i Kukësit’ për Veton Surroin: U NXITUAM, por e kërkuan 57...

Kryetari i Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici ka reaguar pas heqjes së titullit "Nderi i Qarkut Kukës" politikanit kosovar Veton Surroi. ...

Këshilli i qarkut i hoqi titullin ‘Nderi i Kukësit’ Veton Surroit, Rama diferencohet nga vendimi: Lajthitje kolektive, uroj që Prefekti ta refuzojë

Pas vendimit të këshillit të qarkut të Kukësit për t’i hequr titullin “Nderi i Kukësit” publicistit dhe politikanit Kosovar, ka reaguar edhe kryeministri Rama....

I doli në mbrojtje Bashës, socialistët ‘HAKMERREN’ ndaj Veton Surroit, i heqin TITULLIN ‘Nderi i Kukësit’

Këshilli i Qarkut të Kukësit i ka hequr titullin "Nderi i Qarkut Kukës" publicistit dhe politikanit kosovar Veton Surroi. Në mbledhjen...

Lajmet e fundit