Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Veton Musai,

Babai SHQIPTAR vrau vajzën dhe dhëndrin, POR nuk shpallet fajtor (ARSYEJA)

Shqiptari që jetonte në Australi, i akuzuar për vrasjen e vajzës dhe dhëndrit, nuk është shpallur fajtor. Kjo pasi ai ka...

Lajmet e fundit