Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetingu ne politike

Meta reagon nga Pogradeci: Vetingu në politikë është i domosdoshëm

Presidenti i Republikës Ilir Meta, ka komentuar nga Pogradeci, propozimin e opozitës për vetingun në politikë.   Meta u shpreh se vetingu...

Rrëzohet Vetingu në politikë, mazhoranca voton kundër

Mazhoranca ka votuar kundër draftit të Partisë Demokratike për vetting ndaj politikanëve. Me 74 vota kundër dhe 52 pro, projektligji i...

Vettingu i politikanëve, Manja kërkon opinion nga Venecia, Alibeaj: Pse nuk e çuat atë të policëve?

Teksa PD prezanton në Komisinin e Ligjeve nismën e propozuar për vettingun ndaj politikanëve, deputeti socialist Ulsi Manja ka kërkuar të marrin opinion nga...

Vettingu në politikë, PD letër Ruçit: Emergjente shkëputja e qeverisë nga krimi (LETRA E PLOTË)

Partia Demokratike i ka dërguar kryeparlamentarit Gramoz Ruçi një letër zyrtare për mbledhjen e Këshillit të Legjislacionit dhe Komisionit të Ligjeve. ...

Lajmet e fundit