Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
58 %
2kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
Die
20 °
E martë, 18 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetevritet

Ngjarje e rëndë në Vlorë, 35 vjeçari vetëvritet me litar në përroin e fshatit

Pasditen e sotme është vetëvaruar shtetasi E.B në qytetin e Vlorës. Sipas burimeve të policisë bëhet me dije se viktima është...

Tragjedi në Tiranë, 57-vjeçari lë amanet për familjen dhe i jep fund jetës

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbërmjen e djeshme në fshatin Pinet, Ndroq, në Tiranë, ku 57 vjeçari S. A, i ka dhënë fund jetës...

Sarandë, vetëdigjet me benzinë një person

Një person i ka vënë flakën vetes pasi është spërkatur me benzinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pak më parë në Lagjen 4 të...

Vetëvritet 23-vjeçari për shkak të kushteve të rënda

Një 23-vjeçar banues në fshatin Lybeshë të Beratit i ka dhënë fund jetës këtë të mërkurë. Autoritetet lokale njoftojnë se i riu me inicialet...

62-vjeçari i jep fund jetës, vetëmbytet në lumin Buna

Një 62-vjeçar nga fshati fshati Zues i Shkodrës i ka dhënë fund jetës duke u vetëmbytur në lumin Buna. Ishin banorët...

Flet eprori i polices së vetëvrarë: Tentoi të ribashkonte prindërit

Ditën e djeshme kolegët i dhanë lamtumirën e fundit inspektores së Policisë, Iroldina Iljazi, e cila u vetëvra me armën e shërbimit në banesën...

Vetëvritet një efektiv policie, shkak dyshohet depresioni

Një 52-vjeçar, efektiv policie ka vrarë veten pasditen e së martës ndërsa ndodhej me shërbim në pikën e bllokimit të automjeteve në Dragot të...

Shkodër, i jep fund jetës duke u varur në litar

Një person ka varur veten pasditen e sotme në një fshat të Shkodrës. Burimet e drejtorisë Vendore të Policisë së Shkodrës bëjnë...

Lajmet e fundit