Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

vetevritet

Ekzekutoi gruan shtatzënë para maternitetit, vetëvritet Sokol Halili

Autori i vrasjes së Hamide Magashit para maternitetit në Prishtinë, dy ditë më parë, është gjetur i vdekur këtë të premte. Autoritetet në Kosovë...

E RËNDË në Shijak, burri vetëvritet me armën e gjahut në banesë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paradite e sotme në Shijak, ku raportohet se një 69 vjeçar është vetvrarë me armë gjahu në banësën...

E rëndë në Korçë, një burrë i jep fund jetës duke u hedhur nga kati 3-të

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Korçë, ku një i moshuar i ka dhënë fund jetës. Bëhet me dije se rreth orës 07:40 në...

35-vjeçari në Tiranë i jep fund jetës, hidhet nga kati i 6-të

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një 35-vjeçar i ka dhënë fund jetës. Bëhet me dije se në rrugën...

Vuante nga depresioni, 68 vjeçari gjendet i vetëvrarë nga familjarët buzë përroit në Delvinë

Një 68 vjeçar është gjetur i pajetë sot nga familjarët e tij në Delvinë. Policia thotë se nga dyshimet e para, ky shtetas është...

I dërgoi me mesazh motrës arsyen dhe vendin, 21-vjeçari shqiptar në Greqi i jep fund jetës duke u vetëvarur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një 21-vjeçar shqiptar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Bëhet me dije se Qazim...

I zhgënjyer nga lidhja e dashurisë, 30-vjeçari shqiptar i jep fund jetës në Greqi duke u vetëvarur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një shqiptar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Mediat greke bëjnë me dije se...

Dyshohet se kreu vetëvrasje, detaje të reja dalin në dritë për ngjarjen e rëndë në Lezhë: I riu debatoi me gruan dhe…

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen që tronditi pasditën e sotme qytetin e Lezhës, ku 32-vjeçari Amaros Deda, humbi...

Po transferohej nga spitali drejt burgut, shqiptari i jep fund jetës duke u vetëvarur me lidhëse e këpucës brenda furgonit të policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një i dënuar shqiptar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë. Mediat greke bëjnë me...

E rëndë në Pogradec, 81-vjeçarja i jep fund jetës, gjendet e vetëvarur nga familjarët në banesë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec. Sipas njoftimit të policisë bëhet me dije se në spitalin e qytetit, është dërguar pa shenja...

Lajmet e fundit