Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

vetevrasje

Krimë i trefishte, 60-vjeçari vret çiftin e bashkëshortëve dhe më pas i jep fund jetës

Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme në Korfuz, Greqi. Bëhet me dije se një person ka qëlluar me breshëri plumbash një çift,...

Skandal/ Berisha e përdori vdekjen e tij politikisht, reagon e fejuara e 27-vjeçarit: Vdiq për shkaqe natyrale, Zoti e deshi pranë vetes

Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme ka bërë një akuzë të fortë, ku akuzoi kandidatin e PS në Lezhë Eduard Ndreca, i cili doli...

E rëndë në Lezhë, dëgjohen të shtëna me armë, 52-vjeçarja gjendet e vdekur në banesë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Ishull- Lezhë. Sipas informacioneve për mediat, dyshohet se një 52-vjeçare me iniciale D. M.,...

“O Enver, o Hitler”, një burrë ngjitet majë rrapit në Elbasan dhe kërcënon se do vetëvritet për partinë, ndërhyn zjarrëfikësja dhe RENEA

Panik në Elbasan. Një burrë me probleme të shëndetit mendor ka alarmuar policinë dhe forcat zjarrfikëse pasditen e sotme pasi ka hipur tek rrapi...

E RËNDË/ 60 vjeçari vetëvritet me armë zjarri në zonën e “Astirit” në Tiranë

Një ngajrje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e “Astirit” në Tiranë, ku një 60 vjeçar dyshohet se është vetëvrarë me...

Tragjike në Korçë, 58 vjeçarja hidhet nga kati i 3-të, humb jetën në vend

Një 58-vjeçare ka ndërruar jetë pasi është hedhur nga kati i tretë i banesës së saj. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth...

Tragjike në Shkodër, burri hidhet nga kati i katërt i banesës dhe vdes në vend (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mesditë në qytetin e Shkodrës. Një burrë 65-vjeçar, Agron F.M., në kushte të rënduar depresioni është...

TRAGJIKE/ Një 71-vjeçar vdes pasi hidhet nga kati i pestë i pallatit në Patos, vuante nga depresioni

Një 71-vjeçar ka humbur jetën pasi u vetë hodh nga kati i pestë i një pallati. Ngjarja tragjike ka ndodhur në...

TRONDITET DURRËSI/ 35 vjeçari gjendet i pajetë në shtëpi, dyshohet të jetë vetëvrarë me pistoletë

Një ngajrje e rëndë kandodhur këtë pasdite në Durrës, ku një 35 vjeçar është gjetur i pajetë në shtëpinë e tij. ...

E RËNDË/ Nuk përballoi mbylljen nga Covid-i, 24-vjeçarja gjendet e vdekur në banesë  

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Belgjikën mbrëmjen e sotme.   Sipas mediave vendase, një 24-vjeçare është gjetur e vdekur në banesën...

Lajmet e fundit