Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

vetevrasje

E rëndë në Tiranë, vetëvritet me pistoletë një burrë

Një ngajrje e rëndë ka ndodhur në Tiranë mbrëmjen e sotme, ku një 80 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me...

Kriza e shëndetit mendor dhe rreziku në rritje i vetëvrasjes detyron Universitetin të pezullojë mësimin

Universiteti i Karolinës së Veriut (UNC) në Chapel Hill njoftoi anulimin e mësimit këtë të martë për 30,000 studentët e tij. Vendimi për anulimin e...

Autoritetet ngrenë alarmin, ky spital ka numër të lartë vetëvrasjesh të pacientëve me COVID-19

Një pacient në qytetin Banja Lluka të Bosnjës është hedhur nga kati i pestë i një ndërtese të spitalit. Ka qenë kjo vetëvrasja e...

Dyshohet se vrau Xhuljano Bullarin në Vlorë, Bledar Selmanaj tenton të vetëvritet në burg

Bledar Selmanaj, autori i dyshuar i vrasjes së Xhuljano bullarit në Vlorë, ka tentuar vetëvarjen në ambientet e burgut të Perqinit. Ka qenë ndërhyrja e...

E rëndë në Tiranë, vajza 26 vjeçe i jep fund jetës duke u vetëvarur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku një vajze e re i ka dhënë fund jetës. Policia njofton se rreth...

I dha fund jetës duke u vetëvrarë me armë, 48-vjeçari kishte për të larë kredi, së fundmi vuante nga depresioni

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që është shënuar herët në mëngjes në Suk 1 të Roskovecit, ku një 48-vjeçar i...

E RËNDË/ 23-vjeçari i jep fund jetës në Krujë, gjendet i varur në banesë nga familjarët

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Krujë, ku një 23-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Policia bën me dije se ,...

E rëndë në Itali: Shqiptari mbyt gruan dhe më pas var veten, alarmin e dhanë fëmijët që ishin me pushime

Policia italiane ka bërë një zbulim tronditës në një fshat të Breshias në Itali, pasi u alarmua nga fëmijët se prej ditësh nuk arrinin...

E rëndë në Pogradec: 24-vjeçarja nënë e një fëmije, i jep fund jetës në shtëpinë e prindërve

Një 24-vjeçare raportohet se i ka dhënë fund jetës mbrëmjen e sotme në Pogradec. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Losnik, ku 24-vjeçarja, nënë...

Dy ngjarje të rënda në Tiranë, njëri vetëvaret në Baldushk, tjetri plagos me thikë adoleshentin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Baldushkut. Mësohet se një 60-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u...

Lajmet e fundit