Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

vetevrasje

Vetëvritet një 65-vjeçar, adresa e gjetur pranë trupit të pajetë zbulon vrasjen e kryer prej tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme kur policia ka gjetur një 65-vjeçar të vetëvrarë në me pistoletë në fshatin Krutje...

27-vjeçari i jep fund jetës, gjendet i varur pranë shtëpisë

Një 27 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u varur pranë shtëpisë së tij në fshatin Burim të Maqellarës. Gjarja e...

Zhvishet lakuriq dhe hidhet në kafazin e luanit (Pamje shokuese)

Në tentativë për t'u vetëvrarë, një i ri 20 vjeçar është hedhur në kafazin e luanit në kopshtin zoologjik të Santiagos në Kili. 20- vjeçari...

Zhduket këngëtarja e famshme, dyshohet se ka vrarë veten

Këngëtarja e famshme Sinead O'Connor ka humbur gjurmët gjatë ditës së sotme pasi kishte dalë shëtitje me biçikletë. Këngëtarja doli herët në...

Vetëvritet një efektiv policie, shkak dyshohet depresioni

Një 52-vjeçar, efektiv policie ka vrarë veten pasditen e së martës ndërsa ndodhej me shërbim në pikën e bllokimit të automjeteve në Dragot të...

Shkodër, i jep fund jetës duke u varur në litar

Një person ka varur veten pasditen e sotme në një fshat të Shkodrës. Burimet e drejtorisë Vendore të Policisë së Shkodrës bëjnë...

Tronditëse! 4 mijë tentativa vetëvrasjesh në Shqipëri për 1 vit

Vetëm paraditen e të Premtes, 3 vetvrasje me hedhje nga lartësia. Ndërkohë 4 mijë të rinj vetëm vitin që kaloi kanë tentuar ti japin...


Lajmet e fundit

Gazeta Tema

Telegraf

Panorama

Gazeta Fjala

Gazeta Dita