Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

vetevrasje

Zbardhet letra e 69 vjeçarit të vetëvrarë në Linzë, la një kërkesë të çuditshme për familjarët

Gani Çela, 69 vjeç, u gjet sot i vdekur pranë varrezave të Linzës në Tiranë. Pasi policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka kqyrur...

19-vjeçarja tenton t’i japë fund jetës, hidhet nga mbikalimi

Një vajzë 19-vjeçare ka tentuar vetëvrasjen duke u hedhur nga një mbikalim në zonën e Golemit. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme,...

Vetëvrasja e të riut në Rinas tregon edhe njëherë tjetër dështimin e sigurisë në aeroport

Udhëtarët në aeroportin e vetëm në Shqipëri janë tronditur edhe njëherë tjetër kur një 23 vjeçar është hedhur nga një lartësi 8 metra brenda...

23 vjeçari i jep fund jetës sa mbërrin në atdhe, hidhet nga terminali i Rinasit

Njoftimi i Policisë: Nga veprimet e para hetimore ka rezultuar se personi quhet Juglend Kapllanaj, 23 vjeç, lindur dhe banues Tirane. Ky shtetas...

Ndërron jetë emigranti që u hodh nga terminali i Rinasit

Një emigrant shqiptar i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga një lartësi brenda aeroportit “Nënë Tereza”. Emigranti 35 vjeçar me...

Skenari tragjiko-sentimental i Krutjes, vendi ku fshatarët i duan gratë jo të virgjëra

Nga Edison Ypi Diferencë moshe si e yjeve të Hollivudit që martohen në muzg dhe divorcohen pa zbardhur, arratisje me të dashurën...

Zbardhet vrasja monstruoze. 65 vjeçari e torturoi Jonidën para vrasjes (Video, pamje të rënda)

Sokrat Shani 65 vjeç, në njërën prej letrave para se të vetëvritej merrte përsipër vrasjen e të dashurës së tij, Jonida Çanakut, duke shpjeguar...

Vrau të dashurën dhe më pas veten, Prokuroria jep detaje për ngjarjen, zbardhet letra

Policia bën të ditur se 65-vjeçari Sokrat Shani nga Krutje e Lushnjes është vetëvrarë duke lënë një letër në banesë. Në letrën e cila...


Lajmet e fundit

Gazeta Tema

Telegraf

Panorama

Gazeta Fjala

Gazeta Dita