Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
1 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

TAG

vetevrasje

Vdes 36-vjeçarja në Durrës, u vetëplagos me çifte

Një 36-vjeçare nga qyteti i Durrësit ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm pasi është vetëplagosur me armë zjarri. Viktima me inicialet A.T...

Detaje / Viktima në Kashar ishte biznesmen, pronar i një hoteli

Eduard Lleshi, 48 vjeç banues në Kashar, u gjet i vrarë pasi ishte qëlluar nga një automatik kallashnikov, nga i cili ishin shkrehur tri...

Hidhet nga ’15-katëshi’ duke tentuar vetëvrasjen, shtetësja çeke kishte investuar në zonën e Thethit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qendër të Tiranës. Policia ka njoftuar se një person është hedhur nga kati i gjashtë i “Hotel...

Zbardhet letra e turistes që u hodh nga “15-katëshi”

Turistja çeke e cila tentoi t’i japë fund jetës duke u hedhur nga taraca e hotelit “Tirana International” kishte lënë një letër në dhomën...

Ekskluzive/ Zbradhet dëshmia në polici e 26-vjeçarit që qëndroi 3 orë majë vinçit

Erion Selimi, 26 vjeçari që tentoi t’i jepte fund jetës ditën e sotme duke u ngjitur në majë të vinçit te stadiumi “Qemal Stafa”,...

Ja kush është Erioni, jetimi që tenton të hidhet nga vinçi kërkoi ndihmë disa herë më parë (Foto)

Erjon Selimaj, 26-vjeçari jetim që kërcënon të hidhet nga vinçi, është personazh i njohur pasi ka dalë në disa emisione televizive duke kërkuar ndihmë...

Durrës, vetëvritet me pistoletë në sy të gruas dhe vajzës

Një 56-vjeçar nga Durrësi i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri në banesën e tij. Ngjarja e rëndë...

Tiranë, i jep fund jetës me fotoksinë

Vetëhelmimi me fotoksinë i ka marrë jetën një tjetër personi, këtë radhë në Tiranë, ku një 47-vjeçar i ka dhënë fund jetës. ...

Lajmet e fundit