Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetevrasje

E RËNDË/ 60 vjeçari vetëvritet me armë zjarri në zonën e “Astirit” në Tiranë

Një ngajrje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e “Astirit” në Tiranë, ku një 60 vjeçar dyshohet se është vetëvrarë me...

Tragjike në Korçë, 58 vjeçarja hidhet nga kati i 3-të, humb jetën në vend

Një 58-vjeçare ka ndërruar jetë pasi është hedhur nga kati i tretë i banesës së saj. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth...

Tragjike në Shkodër, burri hidhet nga kati i katërt i banesës dhe vdes në vend (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mesditë në qytetin e Shkodrës. Një burrë 65-vjeçar, Agron F.M., në kushte të rënduar depresioni është...

TRAGJIKE/ Një 71-vjeçar vdes pasi hidhet nga kati i pestë i pallatit në Patos, vuante nga depresioni

Një 71-vjeçar ka humbur jetën pasi u vetë hodh nga kati i pestë i një pallati. Ngjarja tragjike ka ndodhur në...

TRONDITET DURRËSI/ 35 vjeçari gjendet i pajetë në shtëpi, dyshohet të jetë vetëvrarë me pistoletë

Një ngajrje e rëndë kandodhur këtë pasdite në Durrës, ku një 35 vjeçar është gjetur i pajetë në shtëpinë e tij. ...

E RËNDË/ Nuk përballoi mbylljen nga Covid-i, 24-vjeçarja gjendet e vdekur në banesë  

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Belgjikën mbrëmjen e sotme.   Sipas mediave vendase, një 24-vjeçare është gjetur e vdekur në banesën...

E RËNDË/ Ishte i shtruar te INFEKTIVI, pak orë pasi doli nga spitali 77 vjeçari hidhet nga kati i tretë i pallatit dhe gjen...

Një tjetër person i infektuar me COVID-19 i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga lartësia. Këtë herë është 77...

Vetëvrasja e 33 vjeçares në Tiranë, Marsida u kthye e zhgënjyer nga takimi në Gjirokastër me të riun që njohu në internet

Policia dyshon se 33 vjeçarja M. Hysa mund t’i ketë dhënë fund jetës, për shkak të një njohjeje në rrjetet sociale e që më...

E RËNDË/ Vetëvritet me armë zjarri 33 vjeçarja në Tiranë, në hetim 4 të afërm për fshehjen e armës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku 33 vjeçarja M.H i ka dhënë fund jetës së saj me armë...

PO NDODH/ Bëri sherr me njerëzit e gruas dhe u mbyll në shtëpi, ky është 25 vjeçari që po kërcënon me vetëvrasje në Fier...

Një 25 vjeçar nga Fieri në gjendje të rënduar psikologjike po kërcënon se do të vetëvritet me kallash. Ngjarja po ndodh...

Lajmet e fundit