Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetevrasje politike

“Mos kini merak, nuk mbetet Shqipëria pa opozitë po nuk erdhi Saliu me çetën e tij”

Kryeministri Edi Rama, përmes komunikimit javor në Facebook, paralajmëron se Partia Demokratike është në rrugën e vetëvrasjes politike dhe mund të shpërbëhet. ...

Lajmet e fundit