Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetevrasje kanabis

Dyshimet / 32-vjeçari vrau veten pasi policia i asgjësoi kanabisin ku kishte investuar të gjitha paratë

Një 32-vjeçar dyshohet se vrau veten një ditë më parë në fshatin Zhapokikë të Gjirokastrës. Policia po heton ngjarjen dhe paraprakisht dyshon për një...

Lajmet e fundit