Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetevrasja ne burg

Vetëvrasja e 22 vjeçarit në burg, Alibeaj: Rama nuk hodhi asgjë në Twitter

Çështja e vetëvrasjeve në burgje është tema e emisionit të sotëm të ‘Tonight Ilva Tare’. Kreu i departamentit të rendit dhe sigurisë...

Lajmet e fundit