Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vetëvendosje marshim në Tiranë:  Në 28 Nëntor bashkim kauzash me hapa drejt integrimit kombëtar

Vetëvendosje marshim në Tiranë: Në 28 Nëntor bashkim kauzash me hapa drejt integrimit kombëtar

Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Tiranë ka njoftuar se do të organizojë në datë 28 Nëntor një marshim për bashkim të Shqipërisë dhe Kosovës....

Lajmet e fundit