Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vetëvendosja: Vuçiç nuk vendos për shqiptarët

Vetëvendosja: Vuçiç nuk vendos për shqiptarët, më 28 Nëntor ecim të bashkuar në Tiranë

Lëvizja Vetëvendosje me qendër në Tiranë ka njoftuar se me 28 nëntor do të organizojë një marshim kombëtar për bashkim mes Shqipërisë dhe Kosovës....

Lajmet e fundit