Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetevarja

Vetëvaret në ambientet e punës në Tiranë roja i biznesit

Vetëvaret roja në ambientet e punës. Rreth orës 08:10, në Vorë në ambientin e një firme është vetëvarur një 56-vjeçar (me...

DETAJE TË REJA nga vetëvarja e 20-vjeçarit në Fier: U largua nga shtëpia dhe…

Të tjera detaje dalin në dritë nga vetëvrasja e 20-vjeçarit në Fier ditën e djeshme. Viktima u identifikua mee inicialet SH.V.,i cili u gjet...

Lajmet e fundit