Tirana
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
54 %
4.6kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vetëvarja e Ardjan Kallmit, Ministria e Brendshme shkarkon shefin dhe dy punonjësit

Vetëvarja e Ardian Kallamit, shkarkohet shefi dhe dy punonjësit e komisariatit

Ministria e Brendshme ka reaguar për herë të parë në lidhje me vetëvarjen e 47 vjeçarit në Shkodër, Ardjan Kallmi, ndërsa mësohet se ka...

Lajmet e fundit