Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

veterani me i vjeter ne bote

Ndahet nga jeta veterani më i vjetër në botë

Ndahet nga jeta në moshën 112- vjeçare Richard Overton, njeriu më i vjeter në Shtetet e Bashkuara, njëkohësisht dhe veterani më i vjetër në...

Lajmet e fundit