Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetepermbajtje

FUNERALI I KAÇIFAS, Athina zyrtare: Qytetarët grekë të tregojnë vetëpërmbajtje në SHQIPËRI

Ministria e Jashtme e Greqisë dhe Ministria e Mbrojtjes së Qytetarëve kanë apeluar qytetarët grekë që do të jenë në Bularat për të marrë...

Lajmet e fundit