Tirana
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
54 %
4.6kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

veten

Vuan nga depresioni, 30-vjeçari godet veten me thikë dhe mbyllet në banesë (EMRI)

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Patosit. Mësohet se një 30-vjeçar i indentifikuar...

Ngjarje e rëndë në Prishtinë, burri vret GRUAN, NUSEN e djalit dhe VETEN

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mesditën e sotme Prishtinën. Sipas Policisë së Kosovës një burrë ka vrarë fillimisht gruan e...

Tragjike, vetëvritet në banesë aktori i njohur i CSI

Aktori i njohur i serialeve “iCarly” dhe CSI Carlos Lopez Jr është vetëvrarë. Aktori 35 vjeçar ka qëlluar veten në kokë me armë zjarri....

Këngëtarja e thotë publikisht: E dua veten time kokë e këmbë, me të mirat dhe problemet

Këngëtarja shqiptare Aurela Gaçe është ndër artistet e pakta pa komplekse, shumë spontane dhe energjike. Teksa ka publikuar një foto me...

Lajmet e fundit