Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

veten dhe 2 fëmijët

‘Rashë në depresion. Mendoja të HELMOJA veten dhe 2 fëmijët’, Matilda tregon TMERRIN që ka përjetuar (Video)

Matilda është nënë e dy fëmijëve. Ajo nuk ka pasur një jetë të lehtë dhe shkaku kryesor për këtë ishin problemet me ish-bashkëshortin, me...

Lajmet e fundit