Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vetëm një muaj larg, makina e parë fluturuese pritet të bëhet realitet

Vetëm një muaj larg, makina e parë fluturuese pritet të bëhet realitet

Kush është gati për një garë me makina të vërteta fluturuese? Makina e parë fluturuese pritet që të bëhet realitete dhe...

Lajmet e fundit