Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
67 %
0.5kmh
75 %
Hën
15 °
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetëm një lajm i mirë për kuqezinjtë'

Ukraina shkatërron kuqezinjtë, Panuçi braktis prononcimet, shpërthejnë tifozët

Ka përfunduar në Evian ndeshja mes Shqipërisë dhe Ukrainës me rezultatin 1-4. Kuqezinjtë humbën dhe bën një paraqitje të dobët,...

Lajmet e fundit