Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vetëm me të brendshme në katin e 14 te 'Plaza', modelja tregon të vërtetën e fotos

Vetëm me të brendshme në katin e 14 te ‘Plaza’, modelja tregon të vërtetën e fotos

Aktorja dhe modelja Emi Canaj ka folur për foton me të brendshme, të shkrepur në Hotel Plaza në Tiranë dhe që bëri xhiron e...

Lajmet e fundit