Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetëm me peshqir

Marina Vjollca poston FOTO nga pushimet, vetëm me… peshqir

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë padyshim ndër çiftet më të pëlqyera të showbizit shqiptar. Prej ditësh çifti po shijon pushimet...

Lajmet e fundit