Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vetëm Edi Rama mund ta shpëtojë Shqipërinë

Vetëm Edi Rama mund ta shpëtojë Shqipërinë

Nga Enkel Demi   “Me zë dhe me figurë”… Kjo ishte shprehja që përdori Edi Rama, në at’botë udhëheqës i opozitës,...

Lajmet e fundit