Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vetëm 3 milje larg, familja Trump me helikopter drejt darkës me Mbretëreshën Elisabetë

Vetëm 3 milje larg, familja Trump me helikopter drejt darkës me Mbretëreshën Elisabetë

Presidenti Donald Trump dhe Zonja e Parë e SHBA kanë mbërritur në Britaninë e Madhe, në Londër, ku sot në mbrëmje do të jenë...

Lajmet e fundit