Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetëm 3 mijë euro

Nevojë për ndihmë, vetëm 3 mijë euro mund t’i shpëtojnë jetën kësaj vogëlusheje

Një vogëlushe vetëm 4 vjeç, është një gjendje të rëndë shëndetësore, dhe ka nevojë urgjente për ndihme, apeli vjen nga nëna e saj në...

Lajmet e fundit