Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetem 24 ore

Fifi dhe Mc Kresha bëjnë namin,”Psikopatja jote” vetëm 24 orë mbi 600 mijë klikime

Festivali “Kënga Magjike” këtë vit shënon plot 20 vite. Ka mbetur vetëm një javë nga faza e parë e prezantimit të këngëve. ...

Lajmet e fundit