Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vetëm 11 vjeçe, vogëlushja shqiptare ka botuar plot 4 libra artistikë

Vetëm 11 vjeçe, vogëlushja shqiptare ka botuar plot 4 libra artistikë

Ministrja e Arsimit Rinisë dhe Sporteve Besa Shahini ka pritur sot në zyrën e saj një mysafire të veçantë. Sibora është...

Lajmet e fundit