Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vetëhelomhet e reja në Lezhë, pi detergjent dhe përfundon në spital

Vetëhelomhet e reja në Lezhë, pi detergjent dhe përfundon në spital

Një 34 vjeçare nga Lezha është vetëhelmuar ditën e sotme. Mësohet se e reja me inicialet A.M ka tentuar t’ i...

Lajmet e fundit