Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetehelmohet vajza

Histori si e Romeos dhe Zhuljetës në Tepelenë/ Dy muaj më parë ruli i shtypi të fejuarin, vajza 18-vjeçare s’duron dhimbjen dhe sot i...

Një histori tragjike dashurie. Kështu mund të përkufizohet vdekja e raportuar sot për 18 vjeçaren në Vasjar të Tepelenës, që i...

Lajmet e fundit