Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vetëhelmohet gruaja në Pogradec

Vetëhelmohet gruaja në Pogradec, pi ilaçe dhe përfundon në spital

Një 43 vjeçare nga Pogradeci ka tentuar të vetëhelmohet ditën e djeshme. Sipas policisë, shtetësja me inicialet M.SH ka pirë medikamente...

Lajmet e fundit