Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vetëhelmohet e reja në Vlorë

Vetëhelmohet e reja në Vlorë, pi ilaçe dhe përfundon në spital

Një 28 vjeçare nga Vlora ka tentuar të vetëhelmohet ditën e djeshme. Sipas policisë, shtetësja me inicialet F.SH ka pirë një...

Lajmet e fundit