Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vetëhelmohet e reja në Krujë, pi ilaçe dhe përfundon në spital

Vetëhelmohet e reja në Krujë, pi ilaçe dhe përfundon në spital

Një 20 vjeçare në Krujë ka tentuar të vetëhelmohet dy ditë më parë. Mësohet se e reja me inicialet A.M nga...

Lajmet e fundit