Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vetëhelmohet burri në Tiranë, pi ilaçe dhe përfundon në spital

Vetëhelmohet burri në Tiranë, pi ilaçe dhe përfundon në spital

Një 43 vjeçar nga Tirana ka tentuar të vetëhelmohet ditën e djeshme. Mësohet se burri me inicialet E.C ka konsumuar një...

Lajmet e fundit