Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Vetëhelmohet 16 vjeçarja

Vetëhelmohet 16 vjeçarja, pi ilaçe dhe përfundon në spital

Një 16 vjeçare në Kurbin ka tentuar të vetëhelmohet dy ditë më parë. Mësohet se e reja me inicialet K.S nga...

Lajmet e fundit