Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
3.6kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

vetedorezohet klement balili

VETËDORËZIMI I BALILIT/ Ardi Veliu zbulon 2 kushtet e super të kërkuarit: Shkova personalisht në Delvinë

Detaje të reja dalin në dritë pas vetëdorëzimit të Klement Balilit. Drejtori i Policisë Ardi Veliu, zbulon se Balili ka patur...

EKSKLUZIVE/ KRIMET E RËNDA s’humbasin kohë me Balilin, e dërgojnë për gjykim! 30 fashikuj dhe 4 AKUZA për Eskobarin e Ballkanit

Pas vetëdorëzimit në Polici të Klement Balilit, Prokuroria e Krimeve të Rënda, ka vendosur mos humbasë kohë dhe menjëherë ka dërguar dosjen voluminoze për...

Sali Berisha, gazetari i parë digjital që SHOKON gjithë drejtuesit e shtetit, policisë e prokurorisë dhe gazetarët

Në orën 10.35 ish kryeministri Sali Berisha postoi në rrjetin e vet social facebook njoftimin se Klement Balili është dorëzuar në polici dhe së...

BALILI u vetëdorëzua në polici, ZBULOHEN 2 personat që shoqëruan ESKOBARIN E BALLKANIT

Vetëdorëzohet në polici Klement Balili, i cilësuar si Eskobari i Ballkanit. Lajmi konfirmohet nga burime të besueshme të newsbomb.al. Balili, i...

Lajmet e fundit